Kto nie może używać leków na potencję?

Leki na potencję są środkami bezpiecznymi i nie powodują żadnych trwałych lub czasowych uszkodzeń organizmu. Ich stosowanie zaleca się mężczyznom cierpiącym na brak erekcji lub jej zaburzenia, a także kobietom, które pragną zadbać o zdrowy organizm i poprawić swoje życie seksualne.
 
Jednak jak każde inne leki, środki na potencję powinny być używane zgodnie z jego przeznaczeniem i przede wszystkim po ówczesnej wizycie u lekarza. Wizytę u lekarza zdecydowanie polecamy każdemu kto ma zamiar używać jakichkolwiek leków na potencję. Jedynie lekarz-specjalista jest w stanie określić nasz aktualny stan zdrowia, a następnie zaaplikować odpowiednie leczenie i dawkowanie. Również jedynie doktor jest w stanie doradzić najodpowiedniejsze leki dla Ciebie, a także metodę ich przyjmowania.
 
Tak jak w przypadku wszystkich innych leków dostępnych na rynku farmaceutycznym używanie leków na potencję jest nie wskazane w kilku szczególnych przypadkach.
 
Leki na potencję zdecydowanie odradza się osobom:
– cierpiącym na ciężkie schorzenia serca i wątroby.
– po przebytym niedawno udarze
– po przebytym niedawno zawale serca
– z niskim ciśnieniem tętniczym krwi
– przyjmującym azotany, znaczne obniżenie ciśnienie tętniczego
– przyjmującym leki uwalniające tlenek azotu
– z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnych siatkówki takich jak np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki
– u których zachodzą jakiekolwiek reakcje alergiczne na którykolwiek składnik leku
– ze stwierdzoną utratą wzroku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego
 
Podczas wizyty u lekarza koniecznie poinformuj go o pełnym stanie Twojego zdrowia, a w szczególności jeśli cierpisz na:
– niedokrwistość sierpowatokrwinkową
– białaczkę
– szpiczaka mnogiego
– anatomiczne zniekształcenia prącia
– chorobę Peyrobiego
– dolegliwości pracy serca
– chorobę wrzodową
– zaburzenia krzepnięcia (hemofilia)
 
Pacjenci, który zostali zbadani przez lekarza, a ich stan zdrowia pozwala przyjmować leki na potencję, powinni również uważnie obserwować objawy jakie mogą wystąpić po użyciu środków poprawiających potencję.
Do lekarza niezwłocznie należy udać się jeżeli po użyciu Kamagry występują niespotykane wcześniej objawy. Wśród objawów jakie zaobserwowano u małej grupy użytkowników leków wyróżnia się:
– nagłe pogorszenie widzenia
– nagła utrata wzroku czasowa lub trwała
– reakcja alergiczna skóry
– bóle serca, bóle w okolicach klatki piersiowej
– bóle wątroby
– zawroty głowy
– zamroczenia
– nagły świszczący oddech
– trudności z oddychaniem
– obrzęk powiek, twarzy, warg, gardła
 
W przypadku wystąpienia któregokolwiek z objawów należy niezwłocznie odstawić lek i skonsultować się ze lekarzem-specjalistą. W takim przypadku lekarz może ponownie dobrać najbardziej odpowiedni lek, zmniejszając lub zwiększając dawkę.
 
Ze względów prawnych, ale przede wszystkim zdrowotnych, leków na potencję nie może używać młodzież do 18 roku życia. Kamagra nie może być również używana przez kobiety, a tym bardziej kobity w trakcie ciąży. Dla kobiet przygotowano specjalnie dobrane dla nich preparaty.
 
Środku na poprawę potencji kamagra, nie należy mieszać z innymi lekami lub wcześniej skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
 
Nie traktuj leków na potencję jak używki, pamiętaj, że są to lekarstwa i nigdy nie używaj tego środka inaczej niż przepisał to lekarz.
 
Nie używaj leków na potencję jako weekendowej używki.